O nas

Firma „Auto Ślazyk” powstała w 2002r. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam na rozwój i rozszerzenie zakresu napraw i usług. W początkowym okresie zajmowaliśmy się głównie mechaniką samochodową oraz wykonywaliśmy badania techniczne pojazdów do 3,5 t. Posiadaliśmy tylko dwa stanowiska naprawcze przy czym z upływem czasu i zapotrzebowaniem nasza firma rozwijała się zwiększając tym samym ilość stanowisk pracy pierwotnie do pięciu a obecnie aż do dwunastu na ul. Krakowskiej. warsztat samochodowy limanowa ŚlazykW Maju 2014 doprowadziliśmy do ukończenia i oddania nowego budynku w miejscowości Siekierczyna 511 gdzie znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z serwisem samochodowym na 5 stanowisk oraz najnowocześniejszą geometrią 3D.  Poszerzyliśmy również wachlarz świadczonych przez nas usług o elektronikę oraz elektromechanikę samochodową, specjalistyczne pomiary geometrii kół do firm ubezpieczeniowych, naprawy i obsługi klimatyzacji i wiele innych.

Dalszy rozwój firmy spowodował rozszerzenie działalności o sprzedaż części. Prowadzimy magazyny części zamiennych na obu firmach z szerokim wyborem artykułów. W ofercie posiadamy: oleje ,filtry, akumulatory, płyny eksploatacyjne, opony, klocki hamulcowe i inne części zamienne.

serwis samochodowy ślazyk limanowa. zbieżność kół ślazykProwadzimy dwie Stacje Kontroli Pojazdów, warsztaty samochodowe, serwis ogumienia, myjnię samochodową oraz magazyny części zamiennych.

Od stycznia 2007 r. jesteśmy autoryzowanym serwisem naprawy samochodów w ramach międzynarodowej sieci serwisów Autodistribution International, organizowanej przez AD POLSKA.

Naszym priorytetem jest solidne i szybkie wykonanie naprawy oraz zadowolenie klienta !